Tere! Mina olen Karmen. Mul on hea meel, et oled leidnud tee mu kodulehele. Siit leiad mõningaid pilte mu varasematest fotosessioonidest ning hinnakirja ja muu vajaliku info, kui soovid ka ise minuga pildistama tulla. Aja broneerimiseks ja muude küsimuste korra võta ühendust meiliaadressil: info@karmenphotography.ee

Minust lähemalt

Ma ise olen põline Tallinna neiu ning fotograafia on olnud minu südames väga ammusest ajast. Juba lapsena armastasin pilte klõpsida ja mäletan siiani oma siirast rõõmu esimese digifotokaamera üle. Väikesest digifotokast sai ühel hetkel peegelkaamera ja nii on kaamera ja fotograafia siiamaani minu jaoks olulisel kohal olnud. Aastani 2016 sai tegeletud sellega küll hobikorras ja pildistatud pigem enda jaoks, kuid viimasel aastal olin endalegi ootamatult avastanud ennast pildistamast mitmeid fotosessioone nii sõpradele kui tuttavatele, ühtlasi sain end proovile panna ka paaris pulmas. Lisaks olen läbinud mitmeid fotokursusi, et enda oskusi ja teadmisi maksimaalselt arendada. Nüüdseks on hobist saanud midagi enamat ja fotograafiast on saanud oluline osa mu igapäevast.

Seega kui tunned, et sooviksid samuti minuga pildistama tulla, anna endast julgelt märku. Mul oleks väga hea meel olla ka Sinu fotograafiks!