Tere! Mina olen Karmen. Mul on hea meel, et oled leidnud tee mu kodulehele. Siit leiad mõningaid pilte mu varasematest fotosessioonidest ja muu vajaliku info, kui soovid ka ise minuga pildistama tulla. Kõigi küsimuste korra võta ühendust meiliaadressil: info@karmenphotography.ee

Ma ise olen põline Tallinna neiu, kahe imelise väikese poisi ema ning suur loomaarmastaja (jah, Sa võid kindlasti oma lemmiklooma fotosessioonile kaasa võtta! ), kes jumaldab loojuvat päikest, heinapõlde, õitsevaid puid, merd ning palju-palju muud, mida kaunil loodusel meile pakkuda on. 

Fotograafia on olnud minu südames väga ammusest ajast. Juba lapsena armastasin pilte klõpsida ja mäletan siiani oma siirast rõõmu esimese digifotokaamera üle. Väikesest digifotokast sai ühel hetkel korralikum peegelkaamera ja nii on kaamera ja fotograafia alati minu jaoks olulisel kohal olnud. Kui algselt sai pildistatud pikalt hobikorras, siis aastate jooksul olen ennast palju arendanud ning nüüdseks on fotograafia saamas suureks osaks minu elus.

Fotograafia on minu jaoks kui elustiil ning igale fotosessioonile pühendun täiega südamega. Ma armastan väga pildistada välitingimustes, nii suvel kui talvel, nii sügisel kui kevadel. Igal aastaajal on oma võlu ning imekauneid pilte saab teha ka sombusel ja hallil novembrikuul. Mulle meeldib püüda piltidele ehedaid hetki, siirast rõõmu ning inimesi nende võimalikult loomulikus olekus. Fotosessioonile tulles võite arvestada sellega, et saate palju kallistada, naerda ning üksteise seltskonda täielikult nautida 🙂

Suvisel ajal armastan ma eelkõige pildistada õhtuvalguses (või miks ka mitte varajastel hommikutundidel), mil päike on madalal ning valgus on imeliselt kaunis. 

Kui tunned, et minu piltide stiil Sulle meeldib ning sooviksid samuti minuga pildistama tulla, anna endast julgelt märku. Mul oleks väga hea meel olla ka Sinu fotograafiks!