HINNAKIRI

Minipakett:
Välissessioon 30 minutit – 45€
Pooletunnise fotosessiooni eest saate umbes 25 fotot (nii trükimõõdus kui internetis jagamiseks sobilikud failid). Lisaks 10 kvaliteetset paberfotot. 


Tavapakett (pere- ja portreepildid):
Välisessioon 1h – 70€
1-tunnise fotosessiooni eest saate umbes 50 fotot (nii trükimõõdus kui internetis jagamiseks sobilikud failid). Lisaks 15 kvaliteetset paberfotot. 


UUS! Lapseootuse pakett:
Välisessioon 1h – 80€

1-tunnise fotosessiooni eest saate umbes 50 fotot (nii trükimõõdus kui internetis jagamiseks sobilikud failid). Lisaks 15 kvaliteetset paberfotot. PS: Hind sisaldab erinevate kleitide ja aksessuaaride kasutust.


Kodusessioonid: 
Pere- ja paarisessioon oma kodus – 75€ (1h)
Vastsündinu fotosessioon oma kodus – 85€ (kuni 1,5h)

Hind kehtib Tallinnas ning Tallinna lähiümbruses pildistades. Kaugemates kohtades lisandub transporditasu. Hind sisaldab fotograafi poolt kaasa võetud lisavalgustust ja mõningaid aksessuaare. 


Stuudiopaketid:
30 minutit stuudios: 75€

1h stuudios: 100€
Lapseootus stuudios, 1h –  110€ (sisaldab erinevate kleitide kasutust). 

Stuudiopaketi hind sisaldab stuudio renditasu. Stuudio sessiooniks vajalik tasuda eelnevalt ka broneeringutasu 35€ ning sessiooni tühistamisel kliendi poolt broneeringutasu ei tagastata. Pildistan nii Tulbi Fotostuudios kui ka River Stuudios. 


Antud hinnakiri kehtib portree- ja perepiltide tegemiseks. Suuremate seltskondade ja ürituste pildistamiseks võta julgelt ühendust. 

PS: Lisaks võimalik eelnevalt broneerida ka fotojumestust (MUA Reelika) hinnaga 35€. Uuri lisa!

Broneerimiseks ja muude küsimuste korral kirjuta mulle: info@karmenphotography.ee 
Enne fotosessiooni broneerimist tutvu kindlasti ka lisainfoga 🙂