ArtDeco saali jõulunurk:
Art-Deco kuusenurgas näed kuidas ajatu ilu kohtub loodusliku võluga – kuused on kaunistatud hõbedaste ja roheliste toonidega, luues maagilise meeleolu. Selle saali lastenurgani jõudes näed pehmet ja helget paika. Sillerdavad jõulutuled muudavad nurga justkui jõulu-unenäoks. Saali alumises nurgas asub baldahiinvoodi, kus läbi õhuliste kangaste paistavad läbi kaunid jõulutuled. Need säravad tulukesed loovad imelise atmosfääri, justkui oleksid sattunud muinasjutumaale. 


Loft saali jõulunurgad:
Lofti ruumi sisenedes tunned end justkui oleksid sattunud maale vanaema juurde või metsaonni. Seal ootab sind maalähedane ja naturaalne jõulunurk, kus kogu ruum on täidetud sooja ja koduse õhkkonnaga. Lastenurgas avaneb uks maagilisse maailma, kus muinasjutud saavad tõeks ning hetked peatuvad igaveseks. 


Lime saali jõulunurk:
Astudes Lime saali tunned õhkkonda, mis on inspireeritud põhjamaise stiili lihtsusest ja rahulikkusest. Kõik on puhas ja funktsionaalne, ilma liigse sära ja kaunistusteta – domineerivad mahedad toonid, lihtsad vormid ja nende kõrval kergeid varjundeid andvad ehted. Saali teine pool jääb jõuludest puutumata, mis lubab samas teha ka pilte mis pole jõululised.